تبلیغات
vpn90 - قوانین و مقررات
vpn90
بالاترین سرعت،بهترین کیفیت،رضایت مشتری
خوش آمدید

استفاده از سرویس ها جهت نفوذ به دیگر سرور ها و امور هکینگ ، ارسال اسپم و کلیه ی فعالیت هایی که توسط دیتا سنتر های آمریکایی خلاف شناخته می شوند ، خلاف قوانین ما بوده و با متخلف برخورد می شود.

1- ارائه این سرویس فقط برای رفع تحریم های علیه جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای بیگانه آمریکا می باشد.

2- چنانچه هر یک از کاربران سرویس ما از این سرویس سوء استفاده نماید:
الف: تخلف صورت گرفته بر عهده ی خود کاربر بوده و ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال متخلفین نمی پذیرد.
ب: در صورت مشاهده ی تخلف ابتدا به مدت 3 روز ، در صورت تکرار به مدت یک هفته و در صورت تکرار مجدد اکانت کاربر را حذف خواهد نمود.

3- ثبت آی پی اختصاصی در دیتا سنتر بین 1 تا 3 روز به طول می انحامد ، پس در صورت موجود نبودن آی پی خالی بر روی سرور کاربری که سرویس اختصاصی را سفارش داده است مستلزم است تا نهایتا 3 روز صبر کند. البته توجه داشته باشید که بر روی سرور ما 200 عدد آی پی موجود بوده که در همیشه حداقل 10 عدد آنها خالی است و در صورت کمبود مجددا سفارش داده می شود.

4- عدم اطلاعات کافی در مورد چگونگی اتصال به سرور ما ، بر عهده ی این شرکت نبوده و کاربر موظف بر پرسش از بخش پشتیبانی و رفع نیاز های خود می باشد.

5- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات به دلایلی که از اراده ما خارج باشد - مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و...، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغییرات در نرخ ارز، بسته شدن سرور توسط دیتا سنتر و کلیه شرایطی که از دسترس ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- در تداوم ارائه خدمات خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت آن گردد، هیچگونه مسئولیتی بر عهده شرکت و مسئولین آن نخواهد بود.

6-در مواقعی که سرور دچار مشکل شده کاربران این حق را به خود میدهند که از جواب به هرگونه تماس های تلفنی مشترکین و ایمل های آنان خودداری کنند. به علت زیاد بودن کاربران این کار مشترکین باعث میشود که سرعت ترمیم سرور به کندی پیش رود.

7- قطع شدن و یا لیمیت شدن سرویس ها به هر نحوی که از عهده ی ما خارج باشد ، (به طور مثال لیمیت پورت PPTP در مواقع سیا-سی مثل روز قدس ، 22 بهمن ، 22 خرداد و کلیه ی مواقع حساس سیا-سی دیگر که به طور کلی پورت اتصالی به وسیله ی دول-ت محدود میشود و هیچ راهی برای گذشتن از این بند نیست!) بر عهده ی شرکت نیست . این به این دلیل است که سرویس دهنگان ما ایرانی نبوده و مشکلات مرتبط با کشور ما را متحمل نمیشوند! لذا ما نیز متحمل این زیان نخواهیم بود.

8- در صورت پرسش سوالات بی مورد و بی ربط از پشتیبانی سایت ، شرکت اجازه دارد پشتیبانی به فرد خاطی را به طور کلی قطع کرده و در صورت تکرار سرویس وی را نیز مسدود و وجه پرداختی وی برگشت داده نخواهد شد.

9- هر گونه توهین ، و به هر نحو بی احترامی به هر یک از کارکنان شرکت موجب قطع پشتیبانی و سرویس دهی به فرط خاطی خواهد شد.

10- ارسال ایمیل های مکرر ، اعلام درخواست سرویس هم از طریق یاهو و هم از طریق ایمیل ، و کلا هر اقدامی برای دریافت اکانت که 2 یا چند بار انجام گیرد و موجب سردرگمی بخش فروش شود به هیچ عنوان پاسخ داده نخواهد شد و وجه نیز برگشت داده نمیشود.

11-مشکلات سیستم فرد خریدار بر عهده ی ما نیست! و در صورتی که سرویس خریداری شده توسط ما تست شد و بی عیب بود کلیه ی مشکلات فرد بر عهده ی خود اوست و هیچ مسولیتی متوجه شرکت نیست. اگرچه در صورت رعایت ادب و احترام ، شرکت نهایت سعی خود را برای رفع مشکل فرد خریدار انجام خواهد داد ، اما این کار به عنوان وظیفه ی شرکت به عمل نمی آید.و هیچ مبلغی نیز برگشت داده نخواهد شد

12-سوء استفاده از نامحدود بودن حجم (ترافیک) اکانت ها موجب ساسپند شدن کاربر خاطی خواهد شد. حجم ترافیک نامحدود ، در حد کاربران خانگی و شرکت هایی با مصرف ترافیک معمولی می باشد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

13-در زمانی که سرور به مشکل بر خورده و دسترسی به اکانت ها غیر ممکن باشد شرکت این اجازه را به خود میدهد که اگر تا 3 روز کاری مشکل برطرف نشد هیچ وجهی را برگشت ندهد.اما اگر این مشکل به 7 روز کشیده شد با توجه به شرایط آن لحطه برای برگشت مبلغ به خریدار تصمیم گیری میشود.

14- در صورتی که ایمیل ارسالی شما توسط سرویس دهنده ی جیمیل اسپم شناخته شده و به پوشه ی اسپم (Spam - Junk Mail) رفته باشید قانون تحویل 2 ساعت پس از ایمیل شامل حال چنین ایمیلی نمیشود. طبیعی است که کلیه ی ایمیل ها چک میشوند اما اولویت با ایمیل های سالم و غیر اسپم است.

15- مدیران شرکت اجازه دارند در هر زمان که نیاز بود در قوانین تغییر ایجاد کنند و کاربران مستلزم به سر زدن به سایت به طور پیاپی و مشاهده ی این صفحه می باشند. اگرچه ما سعی میکنیم کلیه ی تغییرات را از طریق ایمیل به اطلاع کاربران برسانیم. قوانین وضع شده ی جدید ، شامل کلیه ی کاربران قدیمی و جدید می می شود. در صورتی که قوانین را قبول ندارید از ادامه ی خرید سروس خود داری کنید.

16- زمان کلیه ی اکانت های آی پی اشتراکی از اولین اتصال محاسبه می شوند (آی پی اختصاصی از روز خرید) . و همینطور محاسبه ی زمان به صورت اتوماتیک بوده و هیچگونه دخالت انسانی در آن نیست. لذا هیچ عذری مبنی بر اینکه اکانت من 4 روز دیگر دارد ، 3 روز کم شده و .... مورد قبول نبوده و هیچگونه جوابی نسبت به این تقاضا ها داده نخواهد شد.

17.و در آخر شما قبول میکنید که اگر شرکت از طرف دو-لت مجبور به جمع کردن سرویس های خود باشد پول واریز شده به حساب شرکت کاملا حلال میباشد با توجه به اینکه سرویس های شما ممکن است قطع شود.خرید شما از سایت مستلزم به قبول کردن این بند میباشد.


بدیهی است سفارش سرویس های ما به معنای قبول تمامی شرایط ما بوده و خریدار پس از تحویل اکانت تمامی شرایط شرکت را پذیرفته و در صورت تخلف طبق قوانین با او برخورد خواهد شد.

با تشکر از حسن انتخاب شما
مدیریت
مولتی هاستر

آرشیو مطالب
نظر سنجی
کیفیت خدمات اکانت ها و سیستم پشتیبانی این شرکت چگونه است ؟

صفحات جانبی
بخش کاربران
مولتی هاستر
امکانات جانبی
دانلود کانکشن
مولتی هاستر

مولتی هاستر

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ