تبلیغات
vpn90 - vpn چیست؟
vpn90
بالاترین سرعت،بهترین کیفیت،رضایت مشتری
خوش آمدید

سرویس V-P-N به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از طریق یک سرور خارجی در کشور آمریکا و انگلیس به شبکه سراسری اینترنت متصل شوید .

این اتصال از هر نقطه دنیا، موقعیت مکانی شما را به کشور آمریکا تغییر می دهد و شما در شبکه اینترنت یک کاربر آمریکایی شناخته می شوید ، شما پس از اتــصال به این سرویس ، در زمان باز کردن وب سایت، درخواست شما به ســرور ما ارســال شده و از این سرور دریافت می شوید و به دلیل اینکه سرور ما در کشور آمریکا واقع است ، بــدون هــیچ فیلتــیرینــگ می توانید از سرویس سایتهای فیـلتـر شده استفاده نمائید و بدون هیچ هراسی از مزاحمتهای اینترنتی براحتی در دنیای اینترنــت قدم بزنید . و بدون هیچ نگرانی با سرعت بالا به گشت و گذار بپردازید.

بطور مثال : شما زمانی که از کشور ایران از طریق Dial-up یا ADSL به شبکه اینترنت متصل می شوید میتوانید موقیعت اتصال خود و IP که شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت به شما اختصاص داده است را ملاحضه کنید . ( www.whoer.net ) شما قبل از استفاده از سرویس ما زمانی که وارد یکی از این سایتها می شوید به شما اطلاع میدهد که از کشور ایران متصل شده اید و IP Address شما نمایش داده می شود . ولی زمانی که به سرور ما متصل هستید ، پس از ورود به این سایتها به شما اطلاع می دهد که از کشور آمریکا متصل شده اید .

یکی دیگر از مزایای استفاده از این سرویس ، تبادل مالی از طریق اینترنت از کشور ایران می باشد به صورتی که سایتهای این عمل را انجام میدهند IP شما را شناسایی کرده و در صورتی که از کشور ایران باشید خدمات خود را به شما ارائه نمی دهند ولی زمانی که شما از سرویس ما استفاده می کنید یک کاربر از کشور آمریکا محصوب میشوید و می توانید به راحتی مبالغ خود را از طریق حسابهای بانکی انتقال دهید و همچنین می توانید برای خرید از طریق اینترنت در سایتهایی که اجازه دسترسی به شما نمی دهند استفاده کنید .

همچنین به وسیله این سرویس می توانید برای بروز رسانی کردن نرم افزارهایی که به دلیل تحریم ، نمی توان این نرم افزارها را بروز رسانی کرد ، انجام دهید بطور مثال : نرم افزار آنتی ویروس McAfee را یه راحتی از این پس می توانید بروزرسانی کنید .

دیگر مزیت جدید استفاده از سرویس Phone To Phone شرکت Skype می باشد ، شرکت Skype سرویس Phone To Phone خود را از کشور آمریکا و کانادا به خود آن کشور به صورت رایگان در اختیار قرار داده است و شما می توانید با استفاده از سرویس ما بعنوان یک کاربر آمریکایی به رایگان برای تماس با اقوام و دوستان خود در این دو کشور استفاده نمائید .


برخی موارد استفاده از وی پـــی ان


تماس رایگان با کشور آمریکا و انگلیس از طریق سرویس شرکت Skype

تبادل مالی و سازگار با تمام سایتهای تجارت الکترونیک مانند » E-Gold , Paypal , ...

سازگار با تمامی سایتهای ارتباط جمعی مانند » Orkut ,Gazzag

بدون محدودیت در سرعت ، زمان و پهنای باند ...

تغییر هویت شما از ایرانی به آمریکایی IP Daynamic

امنیت بالا برای انجام معاملات آنلاین

کد کردن اطلاعات ورودی و خروجی تبادل شده در اینترنت

جلوگیری از شنود و پیگیری اطلاعات محرمانه شما

بروز رسانی ویندوز ، آنتی ویروس مانند » MacAfee , ...

دسترسی به سایتهای اینترنتی بسته شده بدون محدودیت و

سازگار با تمام ارتباطات و اتصالات اینترنتی

نصب بسیار ساده و آسان تنها با یک کلیک !!!

مبارزه با تحریماتی که برای کاربران ایرانی در اینترنت اعمال شده ...

بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای تلفن

و ........

مولتی هاستر

آرشیو مطالب
نظر سنجی
کیفیت خدمات اکانت ها و سیستم پشتیبانی این شرکت چگونه است ؟

صفحات جانبی
بخش کاربران
مولتی هاستر
امکانات جانبی
دانلود کانکشن
مولتی هاستر

مولتی هاستر

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ